خرید سه پایه دوربین 

   لیست قیمت انواع سه پایه دوربین
در هر صفحه
0 دیدگاه

    وزن : 1820 گرم     جنس : آلومینیوم     نوع هد : بال هد     بیشینه تحمل وزن : 6 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع : 15.6 سانتی متر     طول در هنگام بسته بودن : 66 سانتی متر     تعداد قطعات پایه : 3     نوع قفل پایه :...

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نوع هد پن هد جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 1440 میلی‌متر تعداد قطعات پایه: 3

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 980 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 140 سانتي‌متر تعداد قطعات پایه:  3

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 1325 گرم مشخصات فنی :     بیشینه تحمل وزن : 3 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع  : 1575 میلیمتر     طول در هنگام بسته بودن  : 600 میلیمتر     سایر مشخصات : دارای پایه 3 قطعه ایی - دارای ضخامت بدنه 19.2 میلیمتر

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 2417 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 163 سانتي‌متر تعداد قطعات پایه:  4

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن 4 کیلو گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 1.68 متر تعداد قطعات پایه: 4

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مشخصات فیزیکی     وزن : 2150 گرم  -  جنس : آلومینیوم مشخصات فنی     نوع هد : پن هد     بیشینه تحمل وزن : 6 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع : 15.8 متر     طول در هنگام بسته بودن : 67 سانتی متر     نوع قفل پایه : گیره...

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

    وزن : 2115 گرم     جنس : آلومینیوم     نوع هد : پن هد     بیشینه تحمل وزن : 2.5 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع : 1.57 متر     تعداد قطعات پایه : 3     نوع قفل پایه : گیره ای

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 907 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 1630 میلی‌متر تعداد قطعات پایه:  4

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژگی ها ی محصول جنس: آلیاژ منیزیم - وزن: 750 گرم - حداکثر تحمل وزن: 6 کیلوگرم - ارتفاع باز: 180 میلی‌متر - محدوده شیب: 35+ تا 90- درجه بغل به بغل و 8- تا 90+ درجه عقب به جلو  

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 1160 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 140 سانتی متر تعداد قطعات پایه:  3

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

    وزن : 3.1 کیلوگرم     جنس : آلومینیوم     نوع هد : فاقد هد     بیشینه تحمل وزن : 20 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع : 1850 میلی‌متر     کمینه ی ارتفاع : 275 میلی‌متر     طول در هنگام بسته بودن : 630 میلی‌متر...

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

    وزن: 1004 گرم     جنس : آلومینیوم     نوع هد : پن هد     بیشینه تحمل وزن : 2 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع : 159 سانتی متر     طول در هنگام بسته بودن : 52 سانتی متر     تعداد قطعات پایه : 4

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

    وزن : 1200 گرم     جنس : آلومینیوم     نوع هد : بال هد     بیشینه تحمل وزن : 4 کیلوگرم     بیشینه ارتفاع : 1.31 متر     طول در هنگام بسته بودن : 32 سانتی متر     تعداد قطعات پایه : 5     نوع قفل پایه : پیچشی

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سه پایه فیلم برداری ولبون آلومینیومی با تحمل وزن 4 کیلوگرم ،حداکثر ارتفاع 1.7 متر و 1.98 کیلوگرم

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 1560 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 167.5 سانتي‌متر تعداد قطعات پایه:  3

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بيشينه ارتفاع 156 سانتیمتر بیشنیه تحمل وزن  8 کیلوگرم تعداد قطعات پایه 4

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بيشينه ارتفاع 57 سانتیمتر گستره بیشینه تحمل وزن  4 تا 7 کیلوگرم تعداد قطعات پایه 6

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن : 2599 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 177 سانتي‌متر تعداد قطعات پایه:  3

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وزن 1845 گرم جنس : آلومینیوم حداکثر ارتفاع: 1.66 متر تعداد قطعات پایه:  4

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بيشينه ارتفاع 51.5 سانتیمتر بیشنیه تحمل وزن  3 کیلوگرم طول در هنگام بسته بودن 18 سانتی متر

تماس با بخش فروش
مشاهده سریع
نمایش 1 - 36 از 85 مورد

زیرشاخه‎ها

سه پایه و تک پایه دوربین

زمانی که به بعضی از عکس ها نگاه میکنیم به سرعت متوجه می شویم که این عکس به صورت حرفه ای گرفته شده است .

اما با دیدن این عکس ها اولین گزینه ای که به ذهنمان می رسد خرید یک دوربین عکاسی حرفه ای است .

ولی باید به این نکنته نیز توجه داشته باشیم که گاهی اوقات وجود تجهیزات جانبی نیز می تواند در داشتن یک عکس حرفه ای به ما یاری رساند.

یکی از این تجهیزات دوربین که بسیار موثر  است سه پایه یا تک پایه ی دوربین است .

راهنمای خرید یک سه پایه یا تک پایه حرفه ای

یکی از نکات مهم در خرید یک سه پایه وزن آن است زیرا اگر سه پایه از وزن مناسبی برخوردار نباشد در هنگام حمل و نقل آن به مشکل برخورد می کنیم .

پس داشتن انتخاب وزن مناسب برای سه پایه ها از گزینه های مهم به شمار می رود این نکته مخصوصا برای کسانی که دایم در حال سفر هستند مورد توجه قرار می گیرد البته باید به این نکته اشاره نماییم که تک پایه ها از وزن کمتری نسبت به سه پایه برخوردار هستند.

اما نکته ی دیگری که در خرید یک سه پایه حائز اهمیت است ارتفاع سه پایه می باشد .باید سه پایه ای که خریداری می کنید از لحاظ ارتفاع با قد شما تناسب لازم را داشته باشد تا بتوانید یک عکس حرفه ای داشته باشید.

و اما در آخر انتخاب یک سه پایه با جنس مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بستگی به میزان هزینه ی شما دارد البته باید به این نکته نیز اشاره نماییم که در باز و بسته کردن یک سه پایه باید راحت واسان باشد تا شما لحضات خاص خود را در عکاسی از دست ندهید.

انواع سه پایه

سه پایه ی بزرگ

با توجه به این که سه پایه یکی از وسایل مورد استفاده برای عکاسان است سه پایه های بزرگ دارای امکانات بهینه ای است مانند تراز کردن سه پایه برای اینکه برروی یک سطح صاف ،مجهز بودن به سر چرخان برای گرفتن عکس های پانوراما این سه پایه ها در مکان های طوفانی ثابت می ماند.

سه پایه های کوچک

این سه پایه دارای پایه های کوتاهی است و طراحی آن به صورت فشرده می باشد .اگر شما برای عکاسی از دوربین هایی با لنز بلند استفاده می کنید استفاده کردن از این سه پایه را به شما توصیه نمی نماییم.

 

سه پایه فشرده

این نوع از سه پایه مانند سه پایه های بزرگ است با این تفاوت که پایه های آن جمع می شود و بسیار کوچکتر است و حمل آن ساده تر است .

تک پایه

گاهی برای عکاسی سه پایه ها بزرگ وجاگیر هستند در این موارد می توانید از تک پایه ها استفاده کنید این مدل مزایای مشابه به سه پایه را دارد اما فضای کمتری را اشغال می کند در تک پایه ها هم مانند سه پایه ها تکیه گاه در بالا قرار می گیرد .

سه پایه های رومیزی

این سه پایه که بر روی میز قرار می گیرد دارای کاربردی محدود است و فقط در فضاهای بسته مورد استفاده قرار می گیرد .

این سه پایه سبک و راحت و قابل حمل است ولی برای استفاده کردن در محیط های باز و طبیعت قابل استفاده نمی باشد .

کاربرد انواع سه پایه و تک پایه

-یکی از محسنات بسیار برای استفاده کردن از سه پایه ها این است که دیگر دستمان لرزش ندارد.

-در مکان هایی که از نور کمی بهره می برد می توانید با استفاده از سه پایه عکسی با وضوح تصویر بیشتر داشته باشید .

-اگر در مکانی باشید که عکاسی یا فیلم برداری سخت باشد می توانید با استفاده از سه پایه وضوح تصویر بیشتری را تجربه کنید .

-زمانی که می خواهید به هنگام شب از دوربین استفاده کنید حتما باید از سه پایه استفاده کنید .

برند های مطرح برای خرید سه پایه

در بازار فعلی دو برند بنرو (Benro) و فتوپرو (Fotopro) از مطرح ترین برندها به شمار می رود .این دو برند از مطرح ترین برند ها هستند که مورد توجه قرار می گیرد .

ما در فرو شگاه اینترنتی عصر دیجیتال سعی بر آن داشته ایم که انواع سه پایه را با کیفیت های عالی و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارایه دهیم .

 

 

بالا

فروشگاه اینترنتی عصر دیجیتال،تجربه ی خریدی آسوده با یک کلیک

فروشگاه اینترنتی عصر دیجیتال در بستر فعالیت خود، کالاهای متنوع و مرغوب را در حوزه دیجیتال برای خرید کاربران در سراسر ایران فراهم نموده است.فعالیت این فروشگاه بر مبنای اصول تحویل سریع سفارش، تضمین اصل بودن کالا، ضمانت بهترین قیمت می باشد.با تنوع و گستردگی اقلام موجود در سایت با مناسب ترین قیمت ها زمینه ای برای خریدی آسان و کامل را برای کاربران ایجاد کرده ایم.در فروشگاه اینترنتی عصر دیجیتال به دنبال خرید انواع گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ، دوربین، کامپیوتر و تجهیزات شبکه، ساعت هوشمند و همچنین خرید ماشین های ادرای از جمله پرینتر، اسکنر و دستگاه فکس باشید.کلیه ی محصولات از برند های معتبر و پر آوازه ای همچون سونی، سامسونگ، اپل، hp، کانن، نیکون، نوکیا، ایسوس، نوکیا، لنوو و غیره می باشند.فروشگاه اینترنتی عصر دیجیتال دارای نمایندگی فروش برخی برند ها مانند کاترپیلار، بلک بری، کانن، نیکون، ایسوس و همچنین نمایندگی لنوو، سامسونگ، HTC و ... بوده و امکان خریدی مطمئن را برای محصولات و لوازم جانبی مربوط فراهم می آورد.شایان ذکر است علاوه بر عرضه ی محصولات مذکور، لوازم جانبی هر شاخه نیز قابل تهیه و خرید است.
 ما به شما این اطمینان را می دهیم که کلیه خدمات و فروش محصولات از جمله انواع گوشی موبایل، تبلت و لوازم جانبی، طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و ارائه ی کالا و خدمات به بهترین نحو و در پی آن جلب رضایت مشتری اساس فعالیت فروشگاه اینترنتی عصر دیجیتال به عنوان مرکز پخش محصولات مذکور می باشد.